Wirtualna asystentka - cennik standardowy

Prace administracyjne, pomoc w organizacji, research danych i zarządzanie kalendarzem – to tylko kilka usług, które świadczy dla swoich Klientów wirtualna asystentka. Cennik naszych usług zależy od kilku czynników, w tym przede wszystkim – od rodzaju zleconych zadań oraz czasu, jaki zajmuje ich wykonanie.

Od czego zależą ceny usług wirtualnej asystentki?

Nasza firma oferuje wygodny model rozliczeń w oparciu o każdą przepracowaną godzinę. Im więcej godzin w danym miesiącu przepracuje wirtualna asystentka, tym mniej zapłacisz za każdą godzinę jej pracy. Ten standardowy i powszechny model to rozwiązanie szczególnie chętnie wybierane przez naszych Klientów, ponieważ zgodnie z nim płacą oni jedynie za realnie przepracowane godziny wirtualnego asystenta.

Opcja ta jest zazwyczaj bardzo lubiana i wybierana przez mniejsze firmy, freelancerów i osoby, które doraźnie potrzebują naszych profesjonalnych usług, a nie zawsze są w stanie z góry określić, z ilu godzin pracy będą chcieli skorzystać w danym miesiącu.

Abonament miesięczny za usługi wirtualnej asystentki

W kwestii takiej, jak wirtualna asystentka, cennik może być dopasowany do różnorodnych wymagań Klientów. Alternatywą dla przedstawionego modelu jest miesięczny abonament. To konkretna opłata, w ramach której zdalna asystentka realizuje określone zadania w ciągu ustalonej liczby godzin. Model ten zakłada sprzedaż usług w pakietach godzinnych, zwykle odnawianych wraz z początkiem kolejnego miesiąca.

Rozwiązanie to jest szczególnie lubiane i chętnie wybierane przez osoby świadome tego, ile godzin w miesiącu zajmuje im wykonanie zadań powierzanych asystentce. To polecany wybór zwłaszcza dla średnich przedsiębiorstw oraz firm, które w każdym miesiącu mają do zrealizowania określony zakres prac.

Pakiety abonamentowe często stanowią naturalną kontynuację modelu standardowego – przedsiębiorcy nierzadko zaczynają współpracę z nami, wybierając opcję zakupu konkretnej liczby godzin, a następnie przechodzą na model abonamentowy po rozpoznaniu czasu wykonywania zadań.

Wychodząc naprzeciw wymaganiom naszych Klientów, zapewniamy również indywidualne dopasowanie modelu rozliczeń do konkretnych potrzeb.