KIM JEST WIRTUALNA ASYSTENTKA?

W największym skrócie, wirtualna asystentka to Twoja prawa ręka w codziennym prowadzeniu firmy. To osoba, której doświadczenie i umiejętności pozwolą odciążyć Cię od wielu ważnych ale czasochłonnych zadań. Być może do tej pory wykonywałeś je samodzielnie lub byłeś zmuszony zatrudniać na etacie pracowników do ich realizacji? Sam doskonale wiesz, jakie koszty potrafi generować stacjonarne prowadzenie biura.

Ty decydujesz jakie konkretne zadania chcesz nam delegować. Zakres usług wirtualnej asystentki oraz naszej oferty jest naprawdę szeroki.

Dzięki temu, możemy w pełni odpowiedzieć na potrzeby naszych Klientów.CECHY PROFESJONALNEJ WIRTUALNEJ ASYSTENTKI


Zespół Assistly tworzą nieprzypadkowe osoby, których wiedza i kompetencje dają gwarancję, że zlecone zadania będą realizowane efektywnie i z pełnym zaangażowaniem.Przed każdą wirtualną asystentką Assistly stawiamy wymagania dbania o własny rozwój. W tym szczególnym zawodzie, ważne jest aby uczyć się i na bieżąco poszerzać swoją wiedzę. Dostępne kursy i oferta szkoleń z obsługi programów oraz aplikacji przydatnych w pracy wirtualnej asystentki cały czas się powiększa.

Tylko w ten sposób masz pewność, że osoba która zajmuje się sprawami Twojej firmy posiada odpowiednie przygotowanie i umiejętności.

W zawodzie wirtualnej asystentki liczą się między innymi:

 • rzetelność
 • nieschematyczne podejście do problemu
 • orientacja na osiąganie celów
 • wysoka kultura osobista
 • zdolność organizacji własnej pracy
 • dotrzymywanie terminów

Taka jest właśnie wirtualna asystentka Assistly – Twoja prawa ręka, która pracuje na Twój sukces.

DO JAKICH ZADAŃ POTRZEBUJĘ
WIRTUALNEJ ASYSTENTKI?

Być może już czujesz, że dzięki pracy wirtualnej asystentki po prostu zyskasz. Chcesz skorzystać z tej możliwości, ale nie potrafisz sprecyzować w jakich konkretnie obszarach potrzebujesz pomocy? Nie jesteś do końca pewien jakie zadania chciałbyś nam przekazać i jak to zrobić?

Zrób pierwszy krok i umów się na konsultację! Razem przeanalizujemy Twoje potrzeby i dopasujemy nasze usługi tak, aby jak najlepiej wspierać Cię w prowadzeniu biznesu.


Coraz więcej aspektów prowadzenia biznesu przenosi się do Internetu. Dzięki temu, również
oferta usług wirtualnych asystentek cały czas się poszerza.


Zdalny asystent doskonale sprawdza się w:

 • procesie obsługi klienta
 • procedurze dokonywania reklamacji
 • udzielaniu wsparcia technicznego

Wirtualne asystentki w naszym zespole posiadają umiejętności z zakresu:

 • zarządzania projektami
 • grafiki komputerowej
 • tworzenia strony internetowej w oprogramowaniu WordPress

Nie straszne nam takie zadania jak:

 • copywriting
 • wystawianie faktur
 • prowadzenie firmowego bloga czy profili w social media

To właśnie wirtualna asystentka, niekoniecznie etatowy pracownik, może przejąć takie obowiązki jak rozsyłanie wiadomości i ofert, odpisywanie na zapytania klientów, przygotowanie newslettera i tworzenie podcastów.


Osoba będąca Twoją wirtualną asystentką może również, w zależności od potrzeb, pełnić funkcję concierge i realizować zadania specjalne spoza obszaru typowo biznesowego, jak np. wybór menu na kolację, znalezienie opiekunki do dziecka czy rezerwację wizyty u lekarza.

Czyli wszystko to, co potrzebujesz zrobić, a na co brakuje czasu.

Zdajemy sobie sprawę, że wirtualna asystentka, aby skutecznie wykonać swoją pracę, dostaje często dostęp do wrażliwych informacji biznesowych. Dajemy gwarancję bezpieczeństwa współpracy z agencją Assistly i zachowania tajemnicy zawodowej.

EFEKTYWNOŚĆ I ELASTYCZNOŚĆ PRACY WIRTUALNEJ ASYSTENTKI ASSISTLY

Wirtualna asystentka, z którą podejmiesz współpracę będzie dobrana na podstawie sprawdzonych kwalifikacji. Będzie to odpowiednia osoba do realizacji konkretnego zadania.

Można powiedzieć, że to co najbardziej cenione w tym zawodzie to efektywność i elastyczność. Pierwsze, wynika bezpośrednio ze sposobu rozliczeń. Proponujemy dwa modele płatności: w oparciu o każdą przepracowaną godzinę oraz miesięczny abonament. Bez względu na to, który wybierzesz, wirtualna asystentka poświęci na pracę dla Ciebie dokładnie tyle ile potrzeba. Nie tracimy czasu za który płacisz!

JAK TO DZIAŁA?


Wirtualna asystentka samodzielnie organizuje sobie czas i miejsce pracy. Wykonuje zlecone zadania najczęściej z domu lub korzysta z przestrzeni coworkingowej. Współpraca z agencją Assistly oraz kontakt z dedykowaną asystentką odbywa się głównie mailowo i telefonicznie. Nie ponosisz więc kosztów wyposażenia stanowiska pracy.
Wirtualna asystentka nie jest zobowiązana przepisami odnośnie dni ustawowo wolnych, może być dostępna w niestandardowych godzinach pracy, pracuje wtedy, kiedy dana firma zgłasza taką potrzebę. Dzięki takiej elastyczności, wzrasta jednocześnie jej efektywność.
Jako zespół Assistly jesteśmy dostępni dla obu stron, zarówno przedsiębiorcy jak i wirtualnej asystentki, na każdym etapie współpracy. Pomagamy poznać i zrozumieć specyfikę danej firmy, wdrożyć się w dane zlecenie i rozwiązać każdy ewentualny problem.


WIRTUALNA ASYSTENTKA – ZALETY WSPÓŁPRACY ZDALNEJ


Współpraca z wirtualną asystentką to po prostu nowa jakość outsourcingu. To niesamowita wygoda, optymalizacja procesów w takich obszarach jak zarządzanie projektami, obsługa biura i klienta, zaoszczędzenie czasu pracy i pieniędzy.

Twoje zasoby w tych wymiarach zwiększą się. Będziesz mógł je przeznaczyć na co tylko potrzebujesz albo zacząć robić to co lubisz najbardziej.

Model takiej współpracy szczególnie dobrze sprawdził się już w krajach wysokorozwiniętych. Cieszy nas, że również w Polsce coraz więcej przedsiębiorców chce skorzystać z pracy wirtualnej asystentki.

Służymy pełnym wsparciem w wypracowaniu najlepszego rozwiązania dla Twojego biznesu. Pomoc wirtualnej asystentki pozostaje w zasięgu możliwości każdej firmy, niezależnie od jej wielkości oraz branży, w której działa. Umów się na niezobowiązującą pierwszą rozmowę i sprawdź jak agencja Assistly może pomóc również Tobie!

Kontakt

  *- pola obowiązkowe do uzupełnienia

  Czytaj więcej Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Mogą Państwo również wnieść skargę do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi zapytania. Podstawa prawna: przetwarzanie jest niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy. W razie pytań prosimy o kontakt na: michal@assistly.pl. Więcej na ten temat polityka prywatności.

  Polityka Prywatności