Wirtualna asystentka wykonuje takie same zadania, co pracownik w biurze. Na tym jednak podobieństwa się kończą, gdyż pomoc biurowa w formie online niesie ze sobą ogromne korzyści dla obu stron. Zdalny asystent pracuje z domu lub wykorzystuje do tego przestrzeń coworkingową. Kontakt ze zleceniodawcą nawiązywany jest całkowicie za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej. Model współpracy jako wirtualna asystentka personalna doskonale sprawdził się w innych krajach. Tym bardziej cieszy nas fakt, że polscy przedsiębiorcy doceniają usługi pomocy biurowej online. Odpowiadając na zapotrzebowanie rynkowe, firma Assistly przygotowała pakiet ofertowy profesjonalnego wsparcia dla firm, które umożliwia zdalny asystent biura.

ZDALNY ASYSTENT – BEZCENNA POMOC DLA FIRMY

Narastająca liczba ogłoszeń zatytułowanych „zatrudnię wirtualną asystentkę” pozwala przypuszczać, że polskie firmy dostrzegły potencjał tej formy współpracy w dostarczaniu biznesom praktycznych korzyści. Zatrudnienie wirtualnego asystenta wiąże się z niespotykaną dotąd elastycznością w delegowaniu zadań. Natychmiastowa dostępność usług zdalnego prowadzenia biura nie tylko optymalizuje procesy biznesowe, lecz przede wszystkim daje nawet trzykrotne oszczędności w porównaniu z zatrudnieniem pracownika na pełen etat w wymiarze stacjonarnym. Pomoc dla przedsiębiorców jest teraz na wyciągnięcie ręki. W Assistly stworzyliśmy kompleksową ofertę na pakiet usługowy naszych wirtualnych asystentów, co stanowi dla nas i nasz zadowolonych Klientów jeden z głównych filarów efektywnej i szybkiej realizacji wielu zadań operacyjnych.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW WIRTUALNEGO ASYSTENTA – SKUTECZNA POMOC BIUROWA

Systematyczne poszerzanie zakresu dziedzin, włączonych od obsługi poprzez systemy informatyczne, promuje także wykorzystanie zdalnych asystentów do realizacji coraz większej ilości zadań. Pomoc biurowa online nie dotyczy już wyłącznie uzupełniania, przygotowywania czy sprawdzania dokumentacji. Asystent biura doskonale sprawdza się w procesie obsługi zamówień Klientów, rozwiązywania problemów czy zapewnienia im wsparcia technicznego. Wirtualny asystent przejmuje wiele obowiązków dotyczących aranżacji spotkań oraz prowadzenia komunikacji telefonicznej. W wielu przedsiębiorstwach jednym z podstawowych zadań delegowanych do wirtualnych asystentów staje się tworzenie raportów, prezentacji oraz sprawozdań, na podstawie przesłanych uprzednio dokumentów. Luźna forma zatrudnienia doskonale wpisuje się w ideę outsourcingu żmudnych i czasochłonnych zadań. Optymalizacja metod zarządzania czasem od zawsze stanowi fundament dla poprawy efektywności działań.

Wirtualna asystentka wpisuje się w wymagania wielu firm z dziedziny marketingu i social mediów. Tutaj możliwości są niemal nieograniczone, a dynamika zmian w środowisku internetowym gwarantuje ciągły napływ nowych zleceń. Zdalny asystent może m. in. być odpowiedzialny za przygotowywanie kampanii promocyjnych na Facebooku czy aktualizację treści na stronie internetowej.

W firmie Assistly posiadamy rozbudowaną bazę osób, które są gotowe do podjęcia pracy jako zdalna asystentka. Proces realizacji usługi poprzedzamy analizą potrzeb Klienta, dobierając kwalifikacje pracownika do wymogów stanowiskowych. Nasze wirtualne asystentki podejmują się wykonywania zaawansowanych zadań, stając się wsparciem dla biznesu i odciążając przedsiębiorców od czasochłonnych czynności.

ASYSTENTKA PERSONALNA, CZYLI ELASTYCZNA OBSŁUGA BIURA

Asystentka na godziny to usługa, którą opracowaliśmy jako element procesu optymalizacji zarządzania czasem w firmie. Wiele procesów biznesowych ma charakter zadaniowy. Ich realizacja nie pociąga za sobą konieczności przetrzymywania pracownika w biurze, w standardowym wymiarze czasu pracy. W Assistly rozliczamy się godzinowo, oddając w ręce Klientów decyzję o tym, w jakich porach potrzebują wsparcia. Przewidywalność kosztów takiej obsługi ma ogromne znaczenie dla skutecznej kontroli wydatków. Zadaniowe podejście sprawia, że zarówno firma Klienta, jak i współpracująca z nią wirtualna asystentka, otrzymują doskonałe narzędzie do poprawy efektywności i powiększania dochodów.

Assistly proponuje w swojej ofercie zróżnicowane pakiety na usługi asystentki wirtualnej na godziny. Rozliczenie w trybie miesięcznym sumuje liczbę wykorzystanych godzin, dzięki czemu nawiązanie z nami współpracy pozwala ograniczać koszty do minimum. Warto się zastanowić, jak wiele godzin pracy pozostaje bezproduktywnymi, co często zdarza się w przypadku osób zatrudnionych na umowę o pracę. Ich niską wydajność potwierdzają wszelkie analizy rynku pracy. Kontrola jakości wykonywanych zadań i rozliczenie w oparciu o system godzinowy daje dużo więcej niż oszczędności. Asystentka biurowa, która pracuje w dogodnym dla siebie i firmy terminie, mogąc skoncentrować się na konkretnym zleceniu, pracuje o wiele bardziej efektywnie.

Usługi asystentki na godziny udostępniamy także w formie abonamentowej, która minimalizuje wysokość stawki. W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu. Pomożemy dobrać czas pracy biura wirtualnego do uwarunkowań biznesowych firmy Klienta.

ASYSTENTKA WIRTUALNA – ZALETY WSPÓŁPRACY ZDALNEJ

Długa lista zalet nie pozwala przejść obojętnie wobec propozycji nawiązania współpracy jako zdalny asystent. Na pierwszy plan wysuwają się ogromne oszczędności finansowe, których źródeł należy upatrywać w elastycznej formie zatrudnienia, braku konieczności wyposażenia stanowiska pracy oraz wymogu odprowadzania składek z tytułu zatrudnienia. Istotna jest również możliwość dostosowania czasu pracy wirtualnego asystenta do rzeczywistego zapotrzebowania Klienta. Asystent biura pracujący online jest w stanie zaoferować niższe stawki z takich samych powodów. Obopólne korzyści współpracy dają motywację do działania, pozwalając zaobserwować realne skutki i korzyści tego nowego wymiaru wsparcia dla biznesu.

Zdalny asystent wykazuje się dużą dostępnością nawet w niestandardowych godzinach pracy. Nie jest zobowiązany przepisami odnośnie ustawowo narzuconych dni wolnych. Wirtualny asystent pracuje wtedy, kiedy firma go potrzebuje. Assistly koordynuje działania łączące wirtualne asystentki z przedsiębiorcami. Pomaga im w ten sposób szybko przyswoić instrukcje i zlecenia oraz zapoznać się ze specyfiką działalności danej firmy.

Każda asystentka personalna posiada inne umiejętnościami. Brak związania się na stałe z danym pracownikiem, pozwala na precyzyjne dobranie potrzebnych kwalifikacji do charakterystyki konkretnego zlecenia.

Współpraca z Assistly to gwarancja bezpieczeństwa i anonimowości. Wiąże się nierozerwalnie z zachowaniem tajemnicy zawodowej. Wirtualna asystentka bardzo często otrzymuje dostęp do wrażliwych danych biznesowych, dlatego wypracowanie wzajemnego zaufania już na początku współpracy staje się niezwykle ważne. Atutem Assistly jest baza asystentek personalnych online, które zostały wyselekcjonowane spośród najlepszych specjalistów wybranej dziedziny. Assistly prowadzi skrupulatną kontrolę jakości, dając przedsiębiorcy gwarancję rzetelnie wykonanej usługi. W konsekwencji wirtualna asystentka zostaje skrupulatnie i w sposób w pełni przemyślany dedykowana specyficznym oczekiwaniom Klienta, czemu oferta Assistly zdecydowanie wychodzi naprzeciw. Na skutek olbrzymiej różnorodności zadań, jakie firmy delegują do podmiotów zewnętrznych, asystent zdalny otrzymuje zlecenia z pełnego przekroju życia gospodarczego. Wielu wirtualnym asystentkom taka praca daje możliwość rozbudowania finansów rodzinnych bez wychodzenia z domu. Natomiast dla firm staje się synonimem wygody oraz efektywności ekonomicznej, jako nowa jakość outsourcingu.

OFERTA ASSISTLY NA USŁUGI ASYSTENTA BIURA

Wszechstronność oferty Assistly na usługi wirtualnego asystenta wyraża się w realizacji pełnego spektrum zadań dla wielu branż. To kompleksowe podejście, które znajduje swoje odzwierciedlenie w naszej ofercie. Przekształcenie modeli biznesowych w tryb pracy zdalnej nastąpiło w bardzo szybkim tempie, tworząc idealne środowisko do pracy dla wirtualnych asystentów. Assistly zdejmuje z barków przedsiębiorcy czasochłonne zadania, uwalniając tym samym zasoby energii, które mogą zostać spożytkowane na podejmowanie kreatywnych wyzwań rozwojowych. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi usługami. Służymy pełnym wsparciem w wypracowaniu najlepszego rozwiązania dla Twojego biznesu. Pomoc biurowa w formie wirtualnej asystentki personalnej pozostaje w zasięgu możliwości każdej firmy, niezależnie od jej wielkości oraz miejsca i czasu działania.

Kontakt

    *- pola obowiązkowe do uzupełnienia

    Czytaj więcej

    Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Mogą Państwo również wnieść skargę do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi zapytania. Podstawa prawna: przetwarzanie jest niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy. W razie pytań prosimy o kontakt na: michal@assistly.pl. Więcej na ten temat polityka prywatności.


    Polityka Prywatności