Przedsiębiorcy coraz częściej korzystają z usług wirtualnej asystentki. Może i Ty rozważasz taką możliwość?

Kim jest wirtualna asystentka?

Wirtualne asystentki, takie jak w Assistly to profesjonalistki, które świadczą zdalne wsparcie dla tych, którzy potrzebują pomocy zawodowej i nie tylko. Często są to osoby indywidualne lub przedsiębiorstwa, delegujące do zrealizowania przez wirtualnych asystentów takie zadania jak administracja, obsługa klientów czy zarządzanie mediów społecznościowych. Profesja ta zdobywa coraz większą popularność. Współpraca pozwoli Ci zaoszczędzić czas i pieniądze – szczególnie w porównaniu do pracownika etatowego.

Czy 15h wniesie coś do Twojej firmy?

Z jednej strony myślisz, że to dobrze, że biznes się kręci, z drugiej strony lista zadań Cię nieco przytłacza? Tutaj właśnie pojawia się wirtualna asystentka. Obawiasz się, że 15 godzin pracy to za mało? Pamiętaj, że płacisz za FAKTYCZNIE przepracowane godziny. Doświadczona asystentka szybko wdroży się w działalność Twojej firmy i zrozumie Twoje potrzeby. Pomyśl, co zrobisz kiedy odzyskasz 15 h w miesiącu?

Studium przypadku nr 1

Asia – zdalna asystentka Assistly w ciągu 15h przygotowała: miesięczną bazę mailingową (10h), uporządkowała faktury z bieżącego miesiąca (2h), wykonała grafiki na social media (3h).

Studium przypadku nr 2

Oto inny przykład zadań WA Assitly Klaudii w ciągu 15h. Kompletowanie faktur z całego miesiąca (2h), stworzenie miesięcznego koszyka przelewów (3h), obsługa skrzynki mailowej (3h), pozyskiwanie leadów na Linkedinie (3h), zgłoszenia na konferencje (2h), reaserch danych (2h). To tylko 15h, a lista zadań nie jest krótka.

Wirtualna asystentka Assitly w pakiecie 15h staje się nie tylko efektywnym źródłem wsparcia, ale także instrumentem, który pozwala odzyskać cenny czas przedsiębiorcy, umożliwiając skoncentrowanie się na kluczowych aspektach rozwoju firmy. Do tej pory myślałeś, że 15 godzin to niecałe 2 dni pracy na etacie? Powyżej masz szereg dowodów, że jest inaczej.

Umów się na niezobowiązującą konsultację i sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *