Wirtualna asystentka to osoba, która za pośrednictwem pracy zdalnej może ściągnąć z Twoich barków zbędne zadania, abyś Ty mógł skupić się na rozwijaniu swojej działalności i osiąganiu sukcesów. Własny biznes nie musi oznaczać wykonywania każdego zadania samodzielnie, w obawie o dopięcie budżetu.

Oto 5 zadań, które warto zlecić wirtualnej asystentce Assistly, abyś mógł skoncentrować się na rozwoju swojego biznesu:

Zarządzanie kalendarzem

Pozwól wirtualnej asystentce zajmować się organizacją Twojego kalendarza i planowaniem spotkań. Dzięki temu nie musisz martwić się o zgranie terminów i możesz skupić się na przygotowaniu się do ważnych rozmów.

Rezerwacje i zarządzanie podróżami

Wirtualna asystentka może pomóc Ci w organizacji podróży służbowych, rezerwacji lotów, hoteli i wynajmu samochodów. To oszczędność czasu, która pozwali Ci skupić się na istotnych sprawach związanych z Twoim biznesem.

Obsługa poczty elektronicznej i odpowiadanie na zapytania

Zleć wirtualnej asystentce monitorowanie skrzynki pocztowej, odpowiadanie na zapytania klientów i filtrację ważnych wiadomości. To pozwoli Ci skupić się na realizacji projektów bez rozpraszania się na codziennych drobiazgach.

Przygotowywanie raportów i analiz

Wirtualna asystentka może pomóc Ci w przygotowywaniu raportów, analiz danych oraz tworzeniu prezentacji. Dzięki temu będziesz mógł szybciej podejmować decyzje na podstawie aktualnych informacji.

Obsługa mediów społecznościowych i marketing

Wirtualna asystentka może również wesprzeć Cię w obsłudze profili na mediach społecznościowych: planowanie treści, montaż, grafiki, opisy do postów i reagowanie na komentarze. To świetny sposób na zwiększenie zaangażowania Twojej społeczności online bez konieczności poświęcania na to swojego cennego czasu.

Zobacz, w jakich obszarach specjalizują się asystentki Assistly

Wirtualna asystentka to oszczędność

Zgodnie z Zasadą Pareto, wykorzystanie 20% umiejętności asystentki może przełożyć się na 80% osiąganych przez Twoją firmę wyników. Assistly wyróżnia to, że jesteśmy zespołem specjalistów w wielu dziedzinach. Zaproponujemy Ci asystentkę szytą na miarę Twoich potrzeb. Z wirtualną asystentką Assistly zaoszczędzisz minimum 10 godzin miesięcznie i nawet 78 000 zł rocznie w porównaniu z pracownikiem etatowym!

Zobacz ile zadań udał się zrealizować WA Assistly w zaledwie 15h w miesiącu.

Umów się na niezobowiązującą konsultację i sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić. Kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *